راهنمای خرید


مراحل زیر را برای خرید و دانلود دنبال کنید:

1- ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2- بر روی پرداخت و دریافت فایل کلیک نمایید.
3- پرداخت با تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب وجود دارد.
4- در صفحه باز شده، نام خود را وارد نمایید.
5- پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به سایت هدایت خواهید شد، در صورتیکه پس از چند ثانیه دانلود فایل بصورت خودکار شروع نشد با کلیک بروی لینک دانلود، فایل را دانلود نمایید.

در صورت وارد کردن ایمیل، همزمان و بصورت خودکار یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد

. همچنین اگر فرایند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­ تر و سریع­ تر میسر باشد. در صورت وارد کردن شماره همراه خود، بلافاصله پس از پرداخت، پیامی حاوی اطلاعات خرید و رسید پرداخت (در صورت نیاز جهت پیگیری های بعدی) برای شما ارسال می شود.
  همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. تا زمانیکه این صفحه را نبندید امکان دانلود فایل برای چندین بار وجود دارد.

تضمین خرید: فایل هایی که در این سایت عرضه می شوند دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده فایل ذکر شده است. در صورتیکه به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید و یا اینکه فایل به ایمیل شما ارسال نشد، در هر زمان از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما که در صفحه تماس با ما آمده است اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن فایل مربوطه برای شما ارسال گردد.
logo-samandehi
هر گونه اشکال در فایل را حداکثر تا 24 ساعت پس از خرید اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.

گفتنی است تمام فایل هایی که در این فروشگاه عرضه شده اند توسط مدیریت تایید شده اند و حتی اگر مشکلی در فایلی بود شما میتوانید از طریق ایمیل ،سامانه پیامک و یا شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما مشکلات را برای ما ارسال کنید.

پس مطمئنا خریدی امن و مطمئن را تجربه خواهید کرد.

با تشکر :
مدیریت سایت